درباره اسلامشهر اینفو ( دیوار اسلامشهر )

اسلامشهر اینفو ( مخفف اینفورمیشن به معنی اطلاعات ) یک وب سایت معتبر در زمینه شناخت اسلام شهر و رشد و معرفی کسب و کارها در این شهر می باشد . این وب سایت فعالیت خود را در اسفند ماه ۹۸ شروع نموده است و قصد دارد جایگاه مناسبی برای اهالی اسلامشهر باشد چه آنها که صاحب کسب و کار و خدمات هستند و چه آنهایی که به دنبال این گونه خدمات می گردند . اینترنت بستر مناسبی جهت معرفی خدمات می باشد که سایت اسلامشهر اینفو بطور اختصاصی به شهر اسلامشهر پرداخته تا هر شخصی که بدنبال خدماتی در اسلامشهر در هر جای ایران زمین میگردد آن را به راحتی بیابد .

about bg2 - درباره ما

هدف دیوار اسلامشهر

تمام تلاش ما این است که یک فضای ایده آل برای همشهریان عزیز اسلامشهری مهیا نمائیم تا در کمترین زمان بهترین خدمات را دریافت نمایند . از آنجائیکه شروع هر کاری بی اشکال نیست لذا از دوستان و همشهریان عزیز تقاضا دارم هر گونه انتقاد و پیشنهاد و آمادگی همکاری را از طریق برگه تماس با ما مطرح نمایند . ضمن اینکه یک درآمدزایی موقت را برای اهالی و جوانان اسلامشهر فراهم نموده ایم تا در این زمینه ضمن یاری رساندن به ما فرصت کسب درآمد را نیز برای خود ایجاد نمایند . جهت دیدن اطلاعات تکمیلی به برگه کسب درآمد مراجعه نمائید .

about bg6 - درباره ما

مزایای دیوار اسلامشهر

سایت اسلامشهر اینفو بطور اختصاصی به شهر اسلامشهر پرداخته و با توجه به سئوی عالی و رنک مناسب جهانی علاوه بر بهتر دیده شدن صاحبان مشاغل امکانی را فراهم نموده است تا اهالی اسلامشهر نیز راحت تر بتوانند خدمات مورد نظر را بیابند.

about bg7 - درباره ما