راه تشخیص محتوای کپی

راه تشخیص محتوای کپی
چکیده این مطلب : انتشار :اسفند ۲۰, ۱۳۹۸بدون دیدگاه

 

 چگونه یک محتوای کپی را از یک محتوای منحصر بفرد تشخیص دهیم ؟ هیچ چیزی جز محتوای کپی نمیتواند به سئو یک سایت آسیب وارد نماید ! اعتبار هر سایتی با توجه به موضوع و عنوانش به محتوایی است که تولید میکند. هر چقدر یک محتوا منحصر بفرد باشد اعتبار و ارزش سایت نزد کاربران و گوگل بالاتر می رود . شاید گاهی ...

 چگونه یک محتوای کپی را از یک محتوای منحصر بفرد تشخیص دهیم ؟

هیچ چیزی جز محتوای کپی نمیتواند به سئو یک سایت آسیب وارد نماید !

اعتبار هر سایتی با توجه به موضوع و عنوانش به محتوایی است که تولید میکند. هر چقدر یک محتوا منحصر بفرد باشد اعتبار و ارزش سایت نزد کاربران و گوگل بالاتر می رود .

شاید گاهی اوقات وسوسه شوید که محتوای دیگران را کپی کنید و در وبسایت خود قرار دهید . اما این کار یک سم مهلک برای سایت شما می باشد .

توجه : بهتر است هفته ای یک مطلب مفید به نگارش درآورید و در سایت خود درج کنید تا اینکه هر روز چند مطلب کپی شده در آن قرار دهید.

موتورهای جستجو مانند گوگل به شدت از قوانین کپی رایت تبعیت می کنند. موتور جستجوی هوشمند گوگل از الگوریتمهای قدرتمندی در این زمینه بهره می برد که به راحتی یک مطلب کپی را از غیر کپی تشخیص می دهد . و در صورتیکه مطلب شما کپی بوده باشد متحمل جریمه های سنگینی از طرف گوگل خواهید بود و همچنین تلاش زیادی می بایست انجام دهید تا کاهش رتبه سایت خود را جبران نمایید .

یکی دیگر از مواردی که برای گوگل حایز اهمیت است رضایت و ماندگاری کاربران در سایت شما میباشد . هر چه محتوای شما مفید باشد کاربر زمان بیشتری را در سایت شما سپری خواهد کرد .

نکات مهم در گذاشتن پست مناسب در سایت

۱. تشخیص نیاز کاربران

۲. انتخاب عنوان جذاب

۳. نگارش یک محتوای منحصر به فرد

۴. استفاده از تصاویر و ویدیوهای جذاب

۵. بررسی محتوا از نظر کپی بودن

طریقه تشخیص کپی بودن یک محتوا

  1. در صورتیکه محتوای ما در گوگل ایندکس شده باشد :

در این صورت قسمتی از محتوا در حدود ۲ یا ۳ خط از متن رو کپی گرفته و در گوگل سرچ می کنیم . اگر لینک سایت ما در اولین گزینه قرار گرفته بود قطعا محتوای ما غیر کپی می باشد . در غیر اینصورت مطلب کپی می باشد .

  1. محتوای تازه تولید شده و غیر ایندکس :

گاهی اوقات پیش می آید که تولید یک محتوا را به شخص یا سایتی واگذار مینمائیم . در اینصورت جهت تشخیص کپی نبودن محتوا می توانید از سایتهای زیر کمک بگیرید

سایت plagscan.com

کار با این سایت بسیار راحت می باشد. پس از ورود به این وبسایت ، محتوای خود را در جعبه موجود کپی نمائید و سپس دگمه شروع آنالیز را فشار دهید. البته این سایت بطور کامل رایگان نیست و شما پس از مدتی می بایست یکی از پلنهای موجود را خریداری نمائید .

ابتدا روی نام سایت کلیک نموده و پس از ورود به سایت به انتهای صفحه بروید

https://www.plagscan.com/plagiarism-check

سایت edubirdie.com

استفاده از این سایت نیز بسیار ساده است . کار با این سایت طبق ادعای آنها رایگان است و هزینه ای پرداخت نخواهید کرد .

شما علاوه بر متن خود باید عنوان مقاله را نیز درج کنید . قطعا یکی از بهترین سایتها در زمینه تشخیص محتوای کپی همین سایت می باشد .

https://edubirdie.com/plagiarism-checker

سایتهای زیادی در این زمینه و جهت کمک به سئوی سایت یا وبلاگ شما وجود دارد که برخی دارای هزینه و برخی نیز رایگان می باشند که ما تنها به دو مورد اشاره کردیم

امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده و به بهبود سئوی سایتتان کمک نماید .

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد ، هر نظری که برای ما می نویسید قوت قلبی برای حال ما خواهد بود

You must be logged in to post a comment.